انتون پارکز: انسانیت کی قدیم تاریخ پر معلومات کا طالب علم

اب تک 12 جاری کیا گیا ہے.
wp-content/uploads/2016/04/parks1-300x208.jpg

انتون پارکس، فرانسیسی مصنف - اپنی کتاب لی خفیہ ڈیس Étoiles سے Sombres بنی نوع انسان (گہرا ستارے کا راز) ایک اجنبی تہذیب کے طور پر بنایا گیا تھا میں بیان جو ایک autodidact.

پارکوں کی کتاب کو درجہ بندی کرنا مشکل ہے کیونکہ انسانوں کے آنے سے قبل زمین پر کیا ہوا تھا اس بارے میں بنیادی معلومات فراہم کرتی ہے. کیا یہ سائنس فکشن، فنتاسی یا ادب ہے؟ یہ ایک ایسے آدمی کی داستان ہے جو اس وقت رہنے والے کے ساتھ ایک ذہنی رابطہ تھا.

Cesta

اب تک 5 جاری کیا گیا ہے.
wp-content/uploads/2018/03/baby-girl-1845462_1280-1-300x286.jpg

CESTA – další ze skvělých povídek autorky Darji Fuskové.

بالی کا سفر

اب تک 8 جاری کیا گیا ہے.
wp-content/uploads/2019/01/TaUra-na-Bali-001-300x191.jpg

Někdy je v životě nutné udělat radikální změnu. Vystoupit z komfortní zóny zajetých kolejí všedních dnů a pustit se do naprostého neznáma na jedno ze svých životních dobrodružství…

خدا کی زمین پر سفر کرنے کا سلسلہ

سی آئی اے: مریخ کی دور دراز نگرانی

اب تک 4 جاری کیا گیا ہے.
wp-content/uploads/2017/03/1-RV-is-real-270x300.jpg

اعلان شدہ دستاویز مرکزی انٹیلی جنس خدمات (CIA) ukazuje, že v roce 1984 tato agentura zaměstnávala osoby se schopnostmi dálkového nahlížení (remote viewing), kteří se zaměřili na to, jak vypadaly jisté oblasti Marsu staré milion let. Pozorovatelé popisovali, že vidí pyramidy, futuristické technologie a velmi vysoké – lidsky vypadající bytosti…

وقت کی دوڑ میں پوشیدہ کیا ہے

اب تک 5 جاری کیا گیا ہے.
WP-content / uploads / 2017 / 04 / otuzcofi-300xNNXX.jpg

اور ایک بار پھر زیر زمین سرنگوں - انسان ساختہ، زیر زمین خالی جگہوں، گفاوں، سرنگیں اور پورے "شہر" جن میں سے کوئی بھی کون جانتا ہے، اور یہ بنایا گیا ہے خاص طور پر کس طرح کے ساتھ Otuzco دنیا بھر میں ملاقات کے لئے ایک وقت. اور ہماری تعمیر میں بہت سی مشکلات ہوگی.

کٹ کے انکنٹ فونٹ کی تار پر ترتیب کردہ نوڈس کی ایک تار کی طرح لگتا ہے. کسی خاص ترتیب میں نوڈس ترتیب دینا پیغامات فارورڈنگ کا ایک طریقہ ہے. یہ کتاب ایک سفید پوشیدہ آدمی، داڑھی خدا ویرکوکا، پر گزر گیا تھا.

لانگ پرواز مشینیں، طیاروں، ویمماس اور دیگر ہور دستکاری.

ڈاکٹر زہ ہاسس: مصر کے پس منظر میں انٹرویو

اب تک 5 جاری کیا گیا ہے.
WP-content / uploads / 2015 / 04 / ہیک-بیکڈ-300xNNXX.jpg

Zahi Hawass patří jistě k nejkontroverznějším osobnostem v oblasti světové archeologie a zejména egyptologie. Je spojen s mnoha skandály a cenzorskými zásahy do archeologických objevů a to právě hlavně v Egyptě. Následující série článků se snaží poodhalit závoj intrik, které Hawass osobně a nebo skrze jiné zrealizoval a připravil tak širokou veřejnost o nejaktuálnější informace. Že nejedná vždy s těmi nejlepšími úmysly v zájmu poznání lidstva je více než patrno. Nicméně každý by měl soudit sám. Informací je dohledání více než dost.

ایڈگر کیسی: خود کی طرف

اب تک 24 جاری کیا گیا ہے.
WP-content / uploads / 2015 / 05 / Edgar-Cayce-232xNUMX.jpg

Jméno Edgara Cayceho znají duchovní znalci po celém světě, přitom je jeho příběh výjimečný svou jednoduchostí. Jeho nejsilnějším motivem bylo starat se o lidi a snažit se pomáhat. Z tohoto impulsu pramenila jeho podivuhodná schopnost – talent, který ho předurčil k tomu, aby se stal slavnějším po své smrti, než byl za svého života.

بجلی

اب تک 2 جاری کیا گیا ہے.
wp-content/uploads/2017/02/image001-2-300x183.png

بجلی کی اصطلاح یونانی اور "Jantar" کا مطلب ہے - الیکٹران. قدیم عمر میں یہ پہلے سے ہی تھا کہ یہ پراسرار جائیداد معلوم ہوا.

انسانی ضابطہ اخلاق

اب تک 3 جاری کیا گیا ہے.
wp-content/uploads/2017/07/aura-chakra-energy-body-spirit-and-ego-parts-323x480-1.jpg

Český spisovatel Ivo Wiesner nám daroval svou prací na řadě svých knih nesmírné hodnoty svého ducha.  Podívejme se dnes spolu na jeho pohled na to, jak by měl člověk na Zemi žít, aby byl jeho život v souladu se zákony Univerza /chcete-li: zákony božskými/ a naplnil tak své osobní poslání.

 

خصوصی انٹرویو: کین جاننسٹن نیسا سیستلی والا

اب تک 2 جاری کیا گیا ہے.
wp-content/uploads/2016/11/img512-235x300.jpg

Toto je příběh Kena Johnstona, archiváře NASA, whistle blowera, muže, který poodhalil oponu skrývající pozadí některých tajných aktivit NASA.

جسمانی اسرار

اب تک 11 جاری کیا گیا ہے.
wp-content/uploads/2017/01/BigBang_dreamstime41532968_AttilaAlexovics.jpg.1579020-300x225.jpg

ہم نے پیدائش سے سکول میں بہت زیادہ جسمانی رجحان سیکھا. ایسا لگتا ہے کہ یہ سب کچھ واضح ہے اور شبہ کی کوئی وجہ نہیں ہے. یہ سلسلہ آپ کو دکھایا جائے گا جہاں ہم ہیں، انسانیت کی طرح، اب بھی سیاق و سباق کو سمجھنے میں فرق.

کے جی جی کے جنرل پی ایس آئی ہتھیاروں پر

اب تک 7 جاری کیا گیا ہے.
wp-content/uploads/2017/04/brain-1845962_1920-300x227.jpg

پی ایس آئی ہتھیار دیگر حواس (جیسے ٹیلی ٹیلی ویژن) کے استعمال پر مبنی ہے، جو، 5 بنیادی کے علاوہ، انسانوں کے لئے دستیاب ہے. اس سلسلے سے پتہ چلتا ہے کہ موجودہ پیشہ ورانہ عوامی کیا کہہ رہا ہے غیر معمولی یا الکحل, je nedílnou součástí každého z nás a že i tyto oblasti našeho bytí byly opakovaně podrobeny velmi preciznímu zkoumání za použití vědeckých metodik. A přesto, že mnohdy stále nechápeme přesnou podstatu fungování dané věci, nikterak to nesnižuje fakt, že fungují – jsou reálné a stále přítomné. Jen je třeba se je naučit ovládat. A jako vždy platí, že lze danou techniku použít jak dobrým tak bohužel i špatným věcem…

ہنری ڈینون: انسان نے پانڈورا کے باکس کھول دیا

اب تک 5 جاری کیا گیا ہے.
WP-content / uploads / 2016 / 12 / Henry-Deacon-300xNUMX.gif

Tento základní rozhovor byl uskutečněn v roce 2006 s následnými dvěma doplňky z roku 2007, ke kterým se ještě dostaneme později. Rozhovor byl uskutečněn s fyzikem, který si přeje na svou žádost zůstat v anonymitě („Henry Deacon“) je pseudonym. Vzhledem k tomu, že tato písemná verze je zpracování původní video reportáže museli jsme některé detaily vynechat, tak aby identita tohoto člověka zůstala nedotčená. Jméno Henry je pravé i detaily jeho zaměstnání se nám nakonec podařilo ověřit.

پہاڑوں، کانوں کی کھدائی

اب تک 8 جاری کیا گیا ہے.
wp-content/uploads/2017/05/Danxia3-300x194.jpg

Podle fyzických důkazů to vypadá, že pradávné civilizace Zemi pořádně „zplundrovaly“.  Pojďme si prohlédnout stopy pradávné těžby monstrózních rozměrů.

Iškomar

اب تک 8 جاری کیا گیا ہے.
wp-content/uploads/2017/09/Ishcomar1-200x300.jpg

Iškomar řekl, že hovoří telepaticky a vysílá z kosmické lodi v okolí Země. Sám žije již natolik dlouho, aby se dokázal obejít bez fyzického těla, i když na lodi jsou jiní v lidské podobě. Iškomar začal svou misi na Zemi asi před třiceti tisíci lety, aby ovlivnil náš vývoj tak, aby se lidské bytosti mohly rozvíjet rychleji a byly schopny přijmout vedení, nikoli kontrolu, kterou galaktický zákon zakazuje, od moudrých bytostí z vesmíru, jako je on sám.

زمین پر اور جنت میں

اب تک 5 جاری کیا گیا ہے.
wp-content/uploads/2017/06/apple-139266_1920-300x225.jpg

Text „Jako na zemi, tak i na nebi“ navazuje na knihu „Na Počátku byla Matka“, která vypráví příběh o Počátku vesmíru, o těch, kteří ho stvořili a o těch, kteří v něm žili.  V této sérii se dozvíme, jak se rozvíjela Země a život na ní.

شکل میں عملدرآمد کئے جاتے ہیں مختصر کہانیاں.

کیا وہ سب لوگ ہیں؟

اب تک 8 جاری کیا گیا ہے.
wp-content/uploads/2018/01/einstein-2062443_640-300x200.jpg

Pro vědu z pohledu jak ji dnes známe, jsou nevysvětlitelné jevy v jakékoliv oblasti nežádoucí. Vždyť popírá racionální chápání světa, přesto, jaký to paradox, tyto neracionální vědy potřebuje jako podnět. Pro mnohé vědce tak nastává velké dilema: „Buď tyto excesy popřu a má kariéra bude mít stoupající tendenci, anebo je nebudu bagatelizovat a popírat, budu je zkoumat – a pak má pověst, renomé, potažmo kariéra je v ohrožení…“

خوش قسمتی سے، میں ایک سائنسدان نہیں ہوں، اپنے پیشے، ایک مختلف سمت میں جا رہی ہے تو میں نام سے پہلے اور کی جانب سے چار عنوان کے ساتھ کبھی کبھی غرور محققین ذریعے توڑنے کی کوشش، سائنسی اصول کے ساتھ بحث کرنے کے لئے برداشت کر سکتے ہیں. لیکن یہ بھی سچ کہاوت. عنوان انسان کا احترام نہیں کرتا، لیکن لوگ عنوانات کا احترام کرتے ہیں.

پہلے ہی 19 میں. صدی کے سائنسدانوں کو یقین تھا کہ سیکھنے میں سب کچھ جو پہلے سے ہی پتہ چلا تھا. دریافت کرنے کے لئے انسانی خواہش سائنس کی مضامین سے دور رکھنا پڑا اور خود کو خوبصورت آرٹ اور فلسفہ میں وقف کرنا پڑے گا. اور کشش ثقل کی طرح ان کھلی الجھن یا دماغ کا کام جلد ہی ہٹا دیا جانا چاہئے.

ٹھیک ہے، اور اس لئے کہ میں اوپر سے سختی سے متفق ہوں، میں اس مخلوق کی اپنی نئی سیریز میں اشارہ کروں گا جو کہ آبادی کے ان 99,9999 فیصد سے زیادہ ہے. اور بنیادی طور پر مستحکم سائنس کے سبق کو مسترد کرتے ہیں. اور بدقسمتی سے، ہمارا ایک اچھا (جس کے لئے) ہمارے سامنے ایک بڑی تعداد کے سوال کا نشان کھولتا ہے یا ہماری سوچ کے ان شاندار طریقے سے سوچنے کے لئے ایک جگہ کو کھولتا ہے.

میرے پاس وجہ سے پیٹنٹ نہیں ہے، میں صرف ایک چیز کی کوشش کرتا ہوں. اس بات کا اشارہ کرنے کے لئے کہ علماء علماء اور ان کی اسکالرشپ بھی درست نہیں ہوسکتی.

1 2 3 4